Body Space Company – Ultracontour 5D

Modelowanie 5D

Zintegrowane 5 wiodących technologii dla najlepszych efektów!

UltraContour 5D to innowacyjny zabieg kosmetyczny, który stał się jednym z najpopularniejszych sposobów na ujędrnienie ciała i redukcję cellulitu. Jest to nieinwazyjna technologia, która odmładza i modeluje sylwetkę, pozwalając osiągnąć zadowalające rezultaty bez konieczności poddawania się operacjom chirurgicznym.

Redukcja obwodów ciała

Redukcja cellulitu

Modelowanie sylwetki

Napinanie skóry

5 technologii w jednym zabiegu

Technologia nr 1

BIOPOLARNE FALE RADIOWE

Rozgrzewające fale radiowe stymulują fibroblasty do regeneracji i wytwarzania nowego kolagenu oraz elastyny, aktywuje proces lipolizy.

Technologia nr 2

MECHANICZNY MASAŻ ROLKAMI

Rolki poruszają się w różnych kierunkach stymulując tkanki na różnych poziomach – terapia ukierunkowana na tkankę tłuszczową, cellulit lub ujędrnienie.

Technologia nr 3

PODCIŚNIENIE CIĄGŁE I IMPULSOWE

Łączy w sobie technikę drenażu limfatycznego i masażu próżniowego. Głowica zasysa warstwę skóry tworząc próżnię co poprawia ukrwienie tkanki tłuszczowej redukując tłuszcz i cellulit. Zwiększa głębokość penetracji fali radiowej i podczerwieni. It is a combination of the technique of lymphatic drainage and vacuum massage. During the treatment, the head sucks the skin layer, and in result it creates a vacuum. This allows to improve the blood supply to adipose tissue, while reducing fat and cellulite. Moreover, it also significantly increases the depth of radio wave and InfraRed penetration.

Technologia nr 4

PODCZERWIEŃ

Działa na płytkich warstwach skóry i powoduje wzrost temperatury w tkankach, przyspieszając metabolizm komórkowy. Podczerwień przygotowuje skórę do lepszego przepływu prądu i głębszego działania fali radiowej.

Technologia nr 5

KAWITACJA ULTRADŹWIĘKOWA

Rozerwanie błon komórkowych komórek tłuszczowych (adipocytów) powoduje ich trwałe zniszczenie. Podciśnienie zasysa fałd działając bezpośrednio na podskórną tkankę tłuszczową.

EFEKTY ZABIEGU

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jakie efekty osiągnę dzięki Modelowaniu UltraContour 5D

Usunięcie lokalnej opornej tkanki tłuszczowej
Redukcja cellulitu
Zmniejszenie obwodów ciała
Modelowanie sylwetki

PIERWSZA DARMOWA WIZYTA - ZAPISZ SIĘ