Body Space Concept – Fala Uderzeniowa

Fala uderzeniowa

Intensywna i skuteczna terapia falą akustyczną do redukcji zaawansowanego, zwłókniałego cellulitu i zbitej tkanki tłuszczowej.Fala uderzeniowa to propozycja dla tych, którzy chcą poprawić wygląd swojej skóry, zwalczyć cellulit oraz pozbyć się lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Generowane podczas zabiegu pneumatyczne impulsy akustyczne rozbijają komórki tłuszczowe oraz zwiększają jędrność i sprężystość skóry. Terapia stymuluje metabolizm, wpływa na poprawę mikrokrążenia skórnego umożliwiając szybkie i skuteczne modelowanie sylwetki. Zabieg jest całkowicie bezinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji. Już po pierwszym zabiegu skóra staje się gładsza, bardziej sprężysta i jędrna.

Wskazania do zabiegu: Cellulit, wiotkość skóry, utrata jędrności i elastyczności skóry, miejscowe nierówności skóry po zabiegach liposukcji, uczucie tzw. ciężkich nóg, obrzęki tłuszczowe i limfatyczne Wzmocnienie efektów innych zabiegów modelujących sylwetkę m.in. kriolipoliza, liposukcja, endermologia.Efekty:
Zabieg stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu skóra staje się gładsza, jędrna i bardziej sprężysta. Usprawniony zostaje również metabolizm komórkowy, co wpływa na zmniejszenie obrzęków i usunięcie ubocznych produktów przemiany materii. Znacznie zredukowany zostaje także cellulit i miejscowe niedoskonałości skóry.

EFEKTY ZABIEGU

PYTANIE I ODPOWIEDZI

W jaki sposób przebiega zabieg fali uderzeniowej przy użyciu Shockwave?
Podczas zabiegu przy pomocy fali uderzeniowej, urządzenie generuje fale akustyczne wysokiej energii, które kierowane są na obszar leczony. Te fale akustyczne przenikają przez tkanki miękkie do miejsca docelowego, takiego jak obszar z problemem ortopedycznym lub tkanek uszkodzonych. To z kolei stymuluje procesy naprawcze i regeneracyjne, przyspiesza gojenie tkanek, redukuje ból oraz wspomaga rozpad tkanki tłuszczowej w niektórych zabiegach estetycznych.
PIERWSZA DARMOWA WIZYTA - ZAPISZ SIĘ