BodySculpt

Body Space Concpet – Body Sculpt

Body Sculpt

Podczas zabiegu jednocześnie budujesz mięśnie i spalasz tłuszcz. Zaawansowana technologia HIFEM w trakcie jednego zabiegu wywołuje ok. 20 tysięcy skurczów mięśni tzw. supramaksymalnych. W wyniku wytworzonej energii dochodzi do usunięcia tłuszczu podskórnego. Z kolei tkanka mięśniowa wytwarza nowe włókna zwiększając ich gęstość i objętość. Metoda działania BodySculpt oparta jest o bezinwazyjną technologię fali elektromagnetycznej o wysokim, ale jednocześnie bezpiecznym natężeniu, która dociera na głębokość od 4 do 7 centymetrów w głąb generując około tysiąca skurczy mięśni na minutę. To jak wykonanie 30 tysięcy brzuszków lub przysiadów w zaledwie 30 minut bez ciężkiej pracy i potu.

Bezpieczeństwo i komfort:
To technologia całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna. Energia pola elektromagnetycznego wchodzi w interakcje tylko z tkanką mięśniową, nie oddziałując na inne tkanki oraz organy wewnętrzne. Odpowiednie sekwencje impulsów dotleniają tkankę mięśniowej i zapobiegają gromadzeniu się kwasu mlekowego (tzw. zakwasów). Dlatego w trakcie zabiegu jak i po nim nie odczuwa się bólu mięśni. Sesja zabiegowa nie wymaga znieczulenia i nie wywołuje dyskomfortu. Wskazania: słabe mięśnie brzucha, płaskie pośladki, miejscowa tkanka tłuszczowa

Redukcja lokalnej tkanki tłuszczowej
Wysmuklenie talii
Ujędrnienie i uniesienie pośladków tzw. lifting bez skalpela
Napięcie mięśni brzucha
Budowa i wzmocnienie mięśni
Aktywacja mięśni przed treningiem
Poprawa wyglądu brzucha po liposukcji
Budowanie i wzmacnianie mięśni

Redukcja obwodów ciała

Redukcja cellulitu

Modelowanie sylwetki

Niezwykła skuteczność BodySculpt

Buduje i wzmacnia mięśnie

Przyrost masy mięśniowej do 16%

Tkanka mięśniowa przebudowuje swoją strukturę – wytwarza nowe włókna mięśniowe, zwiększa gęstość i objętość mięśni, co powoduje, że są one większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.

Usuwanie tłuszczu

Redukcja tkanki tłuszczowej do 19%

Intensywny skurcz mięśni wywołuje silną reakcję uwolnienia energii, powodując dysfunkcję adipocytów prowadząc do naturalnej apoptozy. Komórki tłuszczowe obumierają, rozpadają się, a następnie usuwane są bezpiecznie z organizmu.

EFEKTY ZABIEGU

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy zabieg BodySculpt jest bezpieczny?
To technologia całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna. Energia pola elektromagnetycznego wchodzi w interakcje tylko z tkanką mięśniową, nie oddziałując na inne tkanki oraz organy wewnętrzne. Odpowiednie sekwencje impulsów dotleniają tkankę mięśniowej i zapobiegają gromadzeniu się kwasu mlekowego (tzw. zakwasów). Dlatego w trakcie zabiegu jak i po nim nie odczuwa się bólu mięśni. Sesja zabiegowa nie wymaga znieczulenia i nie wywołuje dyskomfortu.