fbpx

Body Space Concept

Komora Hiperbaryczna

dotleń się w komorze hiperbarycznej

tlenoterapia

Poprawa odporności

Regeneracja organizmu

Pozytywny wpływ na wygląd skóry

… i wiele innych!

 

Tlenoterapia w komorze hiperbarycznej to nieinwazyjna metoda terapeutyczna, w której osoba korzystająca z zabiegu poddana jest działaniu czystego tlenu pod zwiększonym ciśnieniem.

TLEN DLA ZDROWIA

Dostarczenie tlenu do tkanek pobudza je do pracy i zwiększa wydajność procesów wewnątrzkomórkowych w komórkach już istniejących. Tlenoterapia sprzyja także powstawaniu komórek macierzystych. Komórki macierzyste to pierwotna postać komórek, które mają zdolność do przekształcania w wyspecjalizowane jednostki, w zależności od tego, w jakiej tkance zostaną umieszczone. Ich namnażanie umożliwia odbudowę i zastępowanie uszkodzonych komórek. Dostarczenie tlenu motywuje szybsze powstawanie komórek macierzystych (nawet 8 razy szybciej). Wzrost ich ilości znacznie zwiększa zdolności organizmu do samowyleczenia.

 

TLEN DLA URODY

Tlenoterapia to jeden z najlepszych sposobów, aby zadbać o swoją skórę. Młodo wyglądająca skóra, bez oznakstarzenia, promienna i elastyczna – taki efekt uzyskasz wspierając się od środka – tlen hamuje procesy starzenia się organizmu. Regularne seanse w komorze pobudzą organizm do produkcji nowych komórek macierzystych, niezależnie od Twojego wieku. Przeistaczając się w kolagen i elastynę, komórki utrzymają Twoje ciało w doskonałej, młodzieńczej kondycji.

 

CENNIK

Zapraszamy do kontaktu

KOMORA HIPERBARYCZNA 2