fbpx

Body Space Concept

Jakie efekty daje bieżnia Vacu Therm? 4 najczęściej zadawane pytania

Jeżeli zastanawiasz się nad treningiem w Body Space Katowice i chcesz dowiedzieć się więcej o treningu w naszych kapsułach, zebraliśmy dla Ciebie najczęściej zadawane pytania przez nasze nowe klubowiczki.

Na czym polega trening w Bieżni VacuTherm?

Bieżnia VacuTherm to modyfikacja tradycyjnej bieżni, którą możemy spotkać na zwykłej siłowni. Różnica polega na tym, że aktywność odbywa się w kapsule, która sięga do pasa osoby ćwiczącej. Wewnątrz maszyny wytwarzane jest podciśnienie, które poprawia ukrwienie przyspieszając spalanie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo w naszej Bieżni VacuTherm efekt jest potęgowany dzięki podczerwieni.

Co dają ćwiczenia w kapsule VacuTherm?

Połączenie tradycyjnych ćwiczeń z działaniem podciśnienia i podczerwieni sprawia, że dolne partie ciała zostają lepiej ukrwione, dzięki czemu przemiana materii ulega poprawie. Uwalniana z komórek tłuszczowych energia wykorzystywana jest przez mięśnie, które potrzebują jej do wykonania ćwiczeń. Dzięki podciśnieniu usprawniony zostaje również obieg limfy w kończynach dolnych. Efekty obejmują więc redukcję masy ciała, szczególnie w obrębie nóg, bioder i brzucha, eliminację cellulitu, a także zmniejszenie obrzęków. 

Czy podczerwień w Bieżni VacuTherm jest bezpieczna?

Promienniki InfraRed stosowane w naszych urządzeniach są bezpieczne ponieważ siła grzania jest tak dopasowana, aby nie stanowiła zagrożenia dla zdrowia i była całkowicie bezpieczna dla osób korzystających z nich. 

Jak ubrać się na trening w Bieżni VacuTherm?

Do treningu na Bieżni VacuTherm należy wziąć ze sobą wygodny strój sportowy (np. legginsy, koszulkę oraz buty sportowe). 

Jeżeli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości napisz do nas na czacie, zadzwoń – 502 177 000 lub przyjdź bezpośrednio na pierwsza wizytę próbną w Katowicach na ul. G. Jankego 14.