fbpx

Body Space Concept

Fala uderzeniowa Shock Wave

zabieg antycellulitowy

fala uderzeniowa
shockwave

Intensywna i skuteczna terapia falą akustyczną do redukcji zaawansowanego, zwłókniałego cellulitu i zbitej tkanki tłuszczowej.

Fala uderzeniowa to propozycja dla tych, którzy chcą poprawić wygląd swojej skóry, zwalczyć cellulit oraz pozbyć się lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej.
Generowane podczas zabiegu pneumatyczne impulsy akustyczne rozbijają komórki tłuszczowe oraz zwiększają jędrność i sprężystość skóry.
Terapia stymuluje metabolizm, wpływa na poprawę mikrokrążenia skórnego umożliwiając szybkie i skuteczne modelowanie sylwetki.
Zabieg jest całkowicie bezinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji. Już po pierwszym zabiegu skóra staje się gładsza, bardziej sprężysta i jędrna.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

  • cellulit
  • wiotkość skóry
  • utrata jędrności i elastyczności skóry
  • miejscowe nierówności skóry po zabiegach liposukcji
  • uczucie tzw. ciężkich nóg
  • obrzęki tłuszczowe i limfatyczne

Wzmocnienie efektów innych zabiegów modelujących sylwetkę m.in. kriolipoliza, liposukcja, endermologia.

EFEKT ZABIEGU

Zabieg stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu skóra staje się gładsza, jędrna i bardziej sprężysta.
Usprawniony zostaje również metabolizm komórkowy, co wpływa na zmniejszenie obrzęków i usunięcie ubocznych produktów przemiany materii.
Znacznie zredukowany zostaje także cellulit i miejscowe niedoskonałości skóry.

Umów się na zabieg

Wyślij wiadomość

Fala uderzeniowa ShockWave Body Space - Urządzenie kosmetyczne do terapii dźwiękową falą akustyczną. Jedna z najskuteczniejszych metod redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej